.

Kontakta oss

När du kontaktar oss sparar vi dina uppgifter för att kunna återkomma till dig.
Läs mer om hur vi behandlar personuppgifter här.

  Service

Service, reklamation, garanti
Tel: 070-183 69 68
service@arqdesign.se

Telefon- samt annonsförsäljare
hänvisas till
Tel: 0765-77 87 49
info@arqdesign.se

Fakturor skickas till
faktura@arqdesign.se

  Försäljning

Jörgen Stock
Marknads- och försäljningschef
Tel: +46 739 14 40 03
jorgen.stock@arqdesign.se

David Carlsson 
Säljare
Tel: +46 73 – 656 02 54
david.carlsson@arqdesign.se

Kenneth Larsson
Säljare
Tel: 072-231 37 33
kenneth.larsson@arqdesign.se

Jan Lundin
Säljare
Tel: 070-649 72 10
jan.lundin@arqdesign.se

Stefan Olsson
Säljare
Tel: 070-201 47 78
stefan.olsson@arqdesign.se

Per Holm
Säljare
Tel: 070-303 39 43
per.holm@arqdesign.se

  Projektledning

Henrik Sjölin
Projektledare
Tel: 070 1851283
henrik.sjolin@arqdesign.se

Oscar Assarsson
Projektledare
Tel: 070-183 55 27
oscar.assarsson@arqdesign.se 

Michael Kraffke
Projektledare
Tel: 0739-148517
michael.kraffke@arqdesign.se

Per-Eje Andersson
Projektledare
070 – 303 39 44
per-eje.andersson@arqdesign.se

  VD

Roger Jonsson
VD/CEO
Tel: +46(0)708-38 83 31
roger.jonsson@arqdesign.se

  Produktion

Ingvar Fäldt
Produktionschef
Tel: 0703 – 03 08 61
ingvar.faldt@arqdesign.se

Solong Sundbrantd
Teknik- och kvalitetschef
Tel: 0723-96 07 88
solong.sundbrandt@arqdesign.se

  Ekonomi

Therése Karlsson
Ekonomi
Tel: 0140-38 61 02
therese.karlsson@arqdesign.se

  Inköp

Per Ask
Logistik/Inköpsansvarig
Tel: 0703-03 39 12
per.ask@arqdesign.se

  Projektering och konstruktion

Nils Käll
Konstruktör
Tel: 070 – 182 50 72
nils.kall@arqdesign.se

  Administration

Gunilla Brengdahl
Innesäljare/Kalkyl
Tel: 076-313 15 40
gunilla.brengdahl@arqdesign.se

Magnus Jonebring
Teknisk innesäljare/Kalkyl
Tel: 073-372 78 21
magnus.jonebring@arqdesign.se

Arqdesign